AP Foto to konsekwentne podejście do fotografii ślubnej. Dajemy naszym klientom – przejrzystą ofertę, wyraźny styl i otwartość.

Cenimy bliski kontakt z ludźmi. Unikamy konwencji, operujemy nietypowymi kadrami, burzymy stereotypy, ale budujemy spójne historie.

Możemy się podpisać pod każdym naszym zdjęciem i niczego Wam nie narzucamy. Oferujemy galerie internetowa, album, portal społecznościowy – każde zdjęcie warto pokazać.

Staramy się patrzeć na ten dzień Waszymi oczami. Lubimy też widzieć radość na Waszych twarzach, kiedy po zrealizowanym zleceniu dostajecie od nas album pełen szczegółów, które Wam umknęły w ciągu tego wyjątkowego dnia.

 

„ Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył. 

- Robert Bresson

 

Ten wyjątkowy dzień zasługuje na wyjątkowe fotografie. Towarzyszymy Wam we dwoje od przygotowań, przez ceremonię zaślubin do wesela. Zdjęciaplenerowe wykonujemy w dzień ślubu lub w innym, późniejszym terminie.

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie przy kawie – będziemy mogli wtedy spokojnie porozmawiać o zdjęciach, opisać wam dokładnie sposób naszej pracy oraz podzielić się licznymi ślubnymi doświadczeniami.